Lajme

09 July 2017

Katy Perry ju ofron mundësinë fansave të bëhen pjesë e klipit të saj ,me një kusht…

|
By
|
0 Comment
|

Këngëtarja Katy Perry u ofron fansave të saj mundësinë për të qenë pjesë e videoklipit “Swish, swish”. Perry ka rënë dakord me “DanceOn” për të realizuar një konkurs kërcimi online, në mënyrë që të gjendet dikush që i përshtatet videoklipit dhe di të kërcejë mbi të gjitha mirë. Në një video 30-sekondëshe, Perry tregon se konkursi është i hapur për të gjithë “kërcimtarët” mbi moshën 13 vjeç dhe: “E gjitha që duhet të bëni është të jeni funny, të çuditshëm dhe të keni lëvizje të papara!”.
Bëni një video dhe postojeni në “Instagram”, “Youtube” apo “Musical.ly” bashkë me hashtagun #SwishSwishChallenge.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com