Lajme

28 April 2014

Katy perry quan Drake “soft”

||
0 Comment
|

Qe kur artisti i Young Money,beri paraqitjet e para ne skene,ai u quajt edhe sterquajt si rapper teper “soft”.. Por listes se njerezve qe i vendosen Drake -ut kete pseudonim,iu bashkua edhe kengetarja teper e njohur  Katy Perry. E pyetur per kengen hit te saj “Dark Horse” nese ishte bukur te bashkepunosh me Juicy J,ajo eshte shprehur se ishte nje eksperience e mrekullueshme

 

“Juicy J eshte teper i mire dhe teper i sjellshen”- eshte shprehur Katy – “Por nuk dua ta rendis rapperin e Three Six Mafia ne kategorine e Drake i cili eshte teper “Soft”

 

Gjithashtu edhe rapperi Papoose ka thene gjate nje interviste se,te gjithe kane frike te thone se,albumi i fundit i Drake ishte teper i “embel”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com