Lajme

13 February 2018

Katy Perry rikthehet me ish të dashurin

Ata u ndanë rreth një vit më parë, por muajin e kaluar kudo qarkulluan thashetheme se Katy Perry dhe Orlando Bloom po qëndronin bashkë në një resort luksoz në Maldive.

The One That Got Away? Katy Perry and Orlando Bloom are ‘back on’ as she ‘couldn’t cut him off’… after pop star’s recent revelation she wants kids in the ‘near future’

Dhe mesa duket çdo gjë është e vërtetë, sepse disa burime shumë të afërta pranë çiftit kanë thënë se ata janë rikthyer përsëri bashkë. Burimet thanë për ‘The Sun’ se Katy Perry po provon shumë seriozisht që këtë radhë marrëdhënia e tyre të funksionojë. “Ajo provoi që të hiqte dorë prej tij, por nuk mundi. Katy interesohet shumë për Orlandon”. Pavarësisht se u ndanë në mars të vitit të kaluar aktori 41 vjeçar dhe këngëtarja 33 vjeçare pëlqenin vazhdimisht fotot e njëri-tjetrit në ‘Instagram’ dhe janë parë shumë herë në evente të përbashkëta.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com