Lajme

12 October 2018

Kejsi dhe Stresi janë apo jo bashkë? Ja fotoja që sqaron gjithçka…

Marrëdhënia e Stresit me të fejuarën e tij është një nga më të komentuarat nga mediat rozë. Pavarësisht pengesave duket se ata ja dolen dhe kurorëzuan dashurinë e tyre me një celebrim të thjeshtë pak muaj më parë. Por largimi i Kejsit drejt Kanadasë dhe fakti që dyshja ka javë që nuk bën asnjë publikim për njëri-tjetrin, ka rritur dyshimet se mes tyre mund të ketë ndodhur diçka.

Stresi dhe Kejsi kanë fshirë prej kohësh çdo gjurmë si çift nga rrjetet sociale dhe nuk kanë më asnjë fotografi së bashku. Por një postim i fundit i Kejsit na bën sërish konfuzë. Ajo ka publikuar foton e vjehrrit, babait të Stresit në Instastory, duke  të krijuar idenë se ata janë bashkë.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com