Lajme

03 August 2018

Kejsi Tola rikthehet me projekte të reja, sjell “U Rritëm”

Ajo është një prej zërave më të fuqishëm të muzikës shqiptare, por pavarësisht shumë vitesh karrierë, nuk ka bërë klipe.

Këngëtarja Kejsi Tola, e cila përfaqësoi dhe Shqipërinë në Eurovision thotë se, mungesa e parave, por edhe arsye të tjera nuk e kanë lejuar që të bëjë videoklipe.
Por, duket se pritjes së gjatë po i vjen fundi dhe bukuroshja jonë do të sjell këngën më të re me video.

Dhe ashtu siç kishte premtuar ditën e sotme ajo ka publikuar “U Rritem”.
“U rritem… sot 19:00”, ka shkruar këngëtarjanë llogarinë personale në Instagram.

U rritem… sot 19:00

A post shared by Kejsi Tola (@kejsitola) on


|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com