Lajme

08 June 2018

Kelly Clarkson zbulon sekretin e rikthimit të formave trupore

Kelly Clarkson kohët e fundit nuk ka qënë prezente në koncerte dhe as në dalje publike. Tani mësohet se gjithë kjo “arratisje” lidhet me qëllimin e saj për të kthyer linjat perfekte trupore.
‘Extra’ publikoi një intervistë me këngëtaren 36 vjeçare, e cili zbuloi luhatshmërinë e saj të peshës për shkak të një çrregullimi të tiroideve.

Clarkson tha se stërvitja nuk kontribuoi në sjelljen e formave të saja. “Unë nuk jam duke punuar në palestër. nuk më pëlqejnë sportet, por palestër po bëj.
Këngëtarja bukuroshe sqaroi se një pikë kryesore e dobësimit të saj ishte ushqyerja e mirë me ushqime të mira. Kam ndryshuar shumë, edhe në pamje edhe në gjendjen time psikologjike. Tani ndihem më mirë dhe jam e kënaqur me rezultatet”, është shprehur Kelly.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com