Lajme

02 May 2017

Kendall dhe A$AP Rocky provokojnë me fotot në Met Gala

Për të gjithë ata që kishin ende dyshime se kishte diçka mes Kendall Jenner dhe A$AP Rocky bëjnë mirë të shohin fotot më poshtë.
Dyshja u shfaq çift në tapetin e kuq të Met Galasë ku nuk u shkëputën asnjë moment nga njëri-tjetri. Ata kanë thuajse një vit që shoqërohen por kurrë nuk e kanë pranuar lidhjen e tyre publikisht.

Mbrëmjen e kaluar modelja 21 vjeçare ka shpërthyer në postime në Snapchat pjesë e të cilave ishte edhe i dashuri i saj. Në një nga fotot bashkë me reperin pozojnë në mënyrë shumë provokuese.

annual bathroom selfie

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com