Lajme

27 September 2018

Kendall dhe Bela tërheqin vëmendjen në Paris

Kendall Jenner, 22 vjeç dhe Bella Hadid, 21 vjeç, tërhoqën vëmendje kur të dyja vendosën të dilnin pa reçipeta, me fustanet e tyre të ngushta, tek po shkonin në Ambasadën Amerikane në Paris. Ato të dyja po mbanin nga një gotë me verë në dorë.

Kendall kishte zbukuruar trupin e saj me një fustan portokalli të errët ndërsa Bella kishte preferuar një fustan rozë të hapur.Nuk mund të mos binin në sy takat e tyre të larta, që i bënin të ngjanin sikur po ecnin në një sfilatë mode, gjë që që ato padyshim e kanë perfeksionuar.

Kendall dhe Bella janë në Paris, për Javën e Modës dhe duket sikur po kalojnë ditë të bukura.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com