Lajme

12 January 2018

Kendall Jenner joshëse në fotosesionin e ri fotografik…

Kendall Jenner, së fundmi ka realizuar një fotosesion tejet joshes i cili ka tërhequr vëmendjen në rrjetet sociale.

Bukuroshja është fotografuar e lagur në shi dhe dukej tejet atraktive e veshur me një pallto shiu të tejdukshme për t’u mbrojtur nga uji.

Jenner do jetë pjesë e kopertinës së revistës “Spring Fashion Preview” të muajit Shkurt. Atë do ta shohim edhe në sezonin e ri të “Keeping Up with the Kardashians”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com