Lajme

30 May 2018

Kendall Jenner në lidhje me një tjetër sportist

Kendall Jenner ka qenë e lidhur më parë me basketbollistët profesionistë,Jordan Clarkson dhe Blake Griffin por duket se ajo ka shtuar një tjetër yll të NBA në listën e saj të të dashurve.

Supermodelja po takohet me yllin e NBA, Ben Simmons. Ata janë në një lidhje prej disa javësh. Sipas mediave të huaja, ata janë parë duke ngrënë drekë se bashku në Beverly Hills Hotel.

Ylli i televizioneve po rimëkëmbet nga një ndarje me një tjetër basketbollist, bëhet fjalë për yllin e NBA Blake Griffin.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com