Lajme

08 August 2017

Këngëtari i njohur shqiptar publikon foto me të dashurën e tij të re

Së fundmi në mediat online, nisën të qarkullonin thashethemet për një lidhje të mundshme mes këngëtarit Bruno dhe aktores së “O sa mire”, Arta Nitaj. Edhe pse në atë kohë nuk pati reagime nga ana e dyshes, duket se më në fund Bruno ka konfirmuar romancën e tij me Artën.

Këngëtari ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij të Instagramit, në “Instastory”, ku shihet së bashku me të dashurën e tij bukuroshe.

“KARMA”, ka shkruar artisti bashkangjitur fotos, duke u munduar të mbulojë fytyrën e tij dhe të partneres.

Kujtojmë që “Karma” është titulli i projektit më të ri të Flori Mumajesit, Brunos, Klajdit dhe Dj Vicky, e cila po korr një sukses të madh në treg.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com