Lajme

23 November 2018

Këngëtari Uki sjell këngën e re “Sjena”

Ai është një këngëtar i ri por e ka bërë për vete publikun me produksionet e tij muzikore dhe zërin tejet të veçantë.  Njihet kryesisht për balada dhe këngë kushtuar dashurisë së humbur dhe një të tillë e ka publikuar edhe së fundmi.

Kënga titullohet “Sjena” dhe për vargjet e saj është përkujdesur vetë Uki.  Produksioni i ri muzikor është kompletuar edhe me një video tejet të veçantë që i përshtatet mjaft mirë këngës.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com