Lajme

14 August 2017

Këngëtarja e njohur pozon topless për revistën Flaunt

Ajo sapo ka publikuar albumin e saj të dytë, “Hopeless Fountain Kingdom”.
Për ta promovuar atë ajo ka qenë pjesë e një seti fotografik për revistën “Flaunt”. Fotot ishin të larmishme por veshjet ishin e të njëjtit stil, sportive dhe shumë provokuese. Në njërën prej tyre ajo shfaqet topless duke “lëpirë” flakën e një çakmaku. Ylli 22 vjeçar emri i vërtetë i së cilës është Ashley Frangipane është shprehur se kjo do të ishte intervista e fundit për një periudhë të mirë kohe, pasi ishte e lodhur nga komentet negative që e shoqëronin çdo punë të saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com