Lajme

06 March 2017

Këngëtarja shqiptare performon përkrah John Legend

|
By
|
0 Comment
|

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, ka performuar në IHeart Radio Music Awards, pranë shumë emrave botërorë.

Sigurisht që ajo ka shpërndarë në rrjetet sociale disa prej këtyre momenteve, ku shihet përkrah artistëve. Këngëtarja ka postuar në Snapchat një video pranë këngëtarit të hitit “All of Me”, John Legend. Ajo duket shumë e emocionuar dhe ndërkohë që bën videon thotë “Ky është John Legend” e ndërkohë këngëtari qesh.

Bebe është me shumë fat që punon përkrah disa emrave të mëdhenj në muzikë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com