Lajme

05 December 2017

“Kesh, Kesh” e Dhurata Dorës plot 1 milion klikime në You Tube

Dhurata Dora ka treguar edhe një herë se është një prej këngëtareve shqiptare më të pëlqyera.

Bukuroshja e cila po mbushë hapësirën e yjeve që kanë depërtuar në skenën ndërkombëtare, ka treguar se ajo është momentalisht në maje të skenës. Brenda katër ditësh, kënga e re “Kesh, Kesh” ka arritur një milion klikime.

Dhurata kështu vazhdon suksesshëm sezonin dimëror, duke qenë prej këngëtareve më të kërkuara.
Ajo mbetet ‘single’ dhe pa të dashur, e jeta e saj nuk përfolet në mediat shqiptare duke qëndruar larg spekulimeve, e më afër muzikës.

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com