Lajme

01 June 2017

Kevin Hart dhe T.I. do të luajnë bashkë në komedinë e radhës

|
By
|
0 Comment
|

Komediani Kevin Hart dhe aktor/reperi T.I. po zhvillojnë së bashku një seri televizive komedi.”Të gjithë e duan Chris ” mban titullin seria e shkruar nga Aeysha Carr.
Projekti i ri vjen në një kohë të zënë për Hart dhe T.I. – komediani do të startojë në reboots të “Jumanji” dhe “The Great Outdoors”, ndërsa ai do të përsërisë rolin e tij në këstin e tretë të “Ride Along”.
T.I. po ashtu do të shfaqet në filmat “Krystal” dhe “Ant-Man dhe Wasp”.Kevin dhe T.I. kanë bashkëpunuar më parë në albumin e komedianit Kevin Hart.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com