Lajme

11 January 2019

Khloe Kardashian dhe Kylie Jenner duken identike me njëra tjetrën

Ngjashmëria e madhe mes Khloe Kardashain dhe motrës së saj të vogël Kylie Jenner në këto dy foto në instagram i habiti të gjithë.

Ditën e djeshme Khloe ka postuar një foto ku të shumtë ishin fansat të cilët i kanë komentuar Khloes se ajo dukej fiks si Kylie. Femrat e familjes e Kardashian eksperimentojnë shpesh me look-un e tyre, ndaj ndodh që prej tualetit apo modelit të njëjtë të flokëve të ngjasojnë shumë me njëra-tjetrën.

Më posht keni dy foto të cilat tregojnë mjaft mirë sa ngjashmëri ka mes dy motrave.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com