Lajme

17 April 2018

Khloe Kardashian i vendos emrin domethënës vajzës së saj….

Khloe Kardashian ka qenë vëmendja e mediave rozë pas tradhtisë nga i dashuri. Pas kësaj ndodhie ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë.

Vajza që erdhi në jetë ka marrë emrin True Thompson, që në shqip përkthehet ‘e vërteta’.
“Vajza jonë True Thompson, na ka vjedhur zemrën dhe na ka mbushur me dashuri. Është një bekim ardhja jote në jetë. Mami dhe babi të duan shumë, True”, ka shkruar Khloe.

këtë postim ajo ka lënë të kuptohet se tradhtinë e të dashurit, Tristan e ka harruar, por ndoshta emri i vajzës së saj ka marrë frymëzim nga ajo.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com