Lajme

05 December 2018

Khloe Kardashian një barbie e vërtetë me ngjyrën e re të flokëve

Bukuroshja e reality show-t “Keeping Up With The Kardashian” dhe ngjyra e saj bjonde platin është e sigurt që do të frymëzojnë mijëra vajza.

Kohë e fundit, Khloe-n e kemi parë me flokët bjonde në ngjyrë mjalti, ndërsa rrënjët kanë qënë gjithmonë të errëta.Por duket se ajo është lpdhur me atë ngjyrë dhe ka marrë guximin për një ndryshim drastik.Përmes disa fotove në “Instagram” mësuam se Khloe, ka vendosur të bëjë ndryshimin drastik, duke u kthyer e gjitha në bjonde platin.

Kardashian zgjodhi parukjerin Tracey Cunnimgham për pamjen e saj të re, i cili ka bashkëpunuar më herët me Heidi Klum dhe Mariah Carey. Në profilin e tij në “Instagram”, parukjeri falënderoi yllin e reality shoë-t për durimin që kishte, të qëndronte me orë të tëra e ulur në salon.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com