Lajme

28 July 2014

Kid Vishis “Nuk do te kete nje tjeter Bad meets Evil”

KidVishis-304Kid Vishis, i cili eshte vellai i Royce Da 5’9’s, eshte pyetur se me cilet rrepera do te donte te behej partner, per te krijuar versionin e tij te Bad meets Evil, duo kjo e fundit qe permban Eminem dhe Royce.

“Nuk do te kete nje tjeter Bad meets Evil. Afrimiteti dhe miksimi i talentit qe kane Royce dhe Eminem s’mund te dublikohet. Une dua vetem te krijoj linjen time dhe dua qe njerezit te flasin, te pyesin per mua dhe pse jo me te njejtin nivel respekti qe kane per ata te dy. Do te doja te bashkepunoja me Eminem, Jay Z dhe Nas perpara se karriera ime te perfundoje. Ka qene gjithmone nje enderr dhe nder te punosh me O.G’s.”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com