Lajme

07 May 2018

Kida bën këtë ndryshim në look-un e saj dhe ndihet ndryshe…

Këngëtarja Kida prej një kohe shumë të gjatë nuk ka sjellë asnjë produksion të ri muzikor por është mjaft aktive në rrjetet sociale me fotot e ndryshme që ajo publikon.
Ajo së fundmi ka bërë një ndryshim në look-un e saj dhe përmes disa imazheve të sjella në rrjetet sociale ajo tregon sesi ngjyra e re e flokëve i ka dhënë edhe më tepër freski dhe bukuri pamjes së saj.

This color thooo!!! By the best @altinhairartist Thank you☺️♥️

Un post condiviso da KIDA (@kida) in data:

Un post condiviso da KIDA (@kida) in data:

Different

Un post condiviso da KIDA (@kida) in data:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com