Lajme

10 November 2016

Kida dhe Xhensila sjellin “Uh Baby”

Dy këngëtaret e njohura të showbizit shqiptar kanë publikuar mbrëmjen e 9 nëntorit këngën e tyre të titulluar “Uh Baby”. Si ju duket?

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com