Lajme

07 April 2017

Kida: “Dita më e lumtur e jetës time…”

Këngëtarja e re por shumë e suksesshme Kida pak orë më parë ka postuar në Instagram një foto të ëmbël të mamasë së saj e cila feston ditëlindjen. Krahas fotos në të cilën shfaqet mamaja e artistes dhe një tortë me trëndafila, bukuroshja ka shkruar : “Ditëlindja jote është dita më e lumtur e jetës sime. Gëzuar ditëlindjen mamush, të uroj më të mirat, edhe 100 të tjera. Të dua përgjithmonë”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com