Lajme

11 July 2018

Kida publikon këngën më të re “Mas”

Këngëtarja Orhidea Latifi ka lançuar këngën më të re, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip.

Kënga mban titullin “Mas” dhe pritet të pëlqehet nga fansat e Kidës.
Si gjithmonë, edhe prapa këtij projekti qëndrojnë producentët e njohur ZzapnChriss.

Ndërkaq, tekstin e kanë shkruar në bashkëpunim Fuego me Feron.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com