Lajme

13 May 2018

Kida publikon projektin e ri muzikor “Bileta”

Kida ka publikuar projektin muzikor “Bileta”. Bëhet fjalë për një këngë me ritme verore e shoqëruar edhe me një videoklip. Kënga është prodhimi i producentëve Zzap&Chriss, ndërsa tekstin e kanë shkruar Fuego, Kida dhe Zzap. Për paraqitjen e saj është kujdesur stilistja e saj Diana Qerimi. Njëkohësisht Kida do të vijë edhe me një tjetër produksion muzikor, i cili do të publikohet në qershor.

Out Now Babezzz!! #BILETEN Enjoy ☺️♥️🙏🏻 @zzapnchriss @filmnation.al

Un post condiviso da KIDA (@kida) in data:


|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com