Lajme

31 December 2018

Kida publikon videoklipin e këngës së re, “Ka je”

“Ka je” është titulli i këngës më të re të Kidës, të cilën e ka shoqëruar me videoklip.
Producentët e njohur ZzapnChriss janë realizues të këtij projekti, ndërkohë që ‘beat-in’ e ka bërë Bujaa Beats.
Tekstin e këngës së re të Orhidea Latifit e kanë shkruar Zzap dhe Fuego.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com