Lajme

17 October 2018

Kida sapo lansoi këngën e saj më të re “merri krejt”, është ky një dedikim ?

“Merri krejt” titullohet kënga e re e artistes së njohur, Kida. Një projekt muzikor ritmik që flitet për një mashkull që ka lënduar zemrën e Kidës. Nuk dihet nëse kënga është për një person të vecantë në jetën e saj.

Një pjesë e klipit është xhiruar në Turqi dhe sërish vihet re stili unik në veshjen e artistes.

Pritet që kënga të jetë suksesi i rradhës për të. Kujtojmë se në intervistën për “NIN” tha se do dëshironte të kishte një mashkull pranë, por gëzon ende statusin beqare.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com