Lajme

09 March 2018

Kida zgjedh të shfaqet pa reçipeta dhe duket tejet provokuese

Këngëtarja Kida është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj. Kida pasi publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi me mamin e saj ku e uronte për festën e 8 marsit vendosi që të ndante gjithashtu me ndjekësit një fotografi mjaft provokuese.

Ajo zgjodhi të shfaqej pa reçipeta dhe dukej vërtet sensuale. “Lufto si një vajzë”, është mbishkrimi i Kidës bashkëngjitur fotos së postuar.
Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat në këtë fotografi nuk kanë munguar.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com