Lajme

26 September 2019

Kilda dhe rënia nga pesha: Goditja e madhe ishte tek hiret e saj!

Kilda Hysenbegasi, gazetarja e njohur e mediave rozë në vend është kapur në befasi nga kamera e TvT në prapaskenën e koncertit të Capital T, mbajtur pak ditë më parë në Tiranë.

Në të shkuaren Kilda njihej si një vajze që nuk i pelqente të  fliste për format e saj .Me rënien e dukshme në  peshë tashmë , ajo ndihet shumë komode edhe përballë ngacmimeve të gazetarit , duke evidentuar faktin se goditjen më të madhe e kanë  marrë hiret e saj.

Ndiq këtu koncertin e plotë të Capital T dhe intervistat me personazhet e njohur:

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com