Lajme

18 August 2018

Kim Kardashian fotografohet në plazh me bikini dhe s’do iu besoni syve…

Kim Kardashian tërheq vëmendjen në çdo dalje të saj publike dhe falë kujdesit si me ushtrime ashtu edhe me dietë ushqimore ajo ka rritur të jetë format e dëshiruara trupore.

Së fundmi ajo është fotografuar në plazh dhe ka tërhequr vëmendjen me linjat e saj dhe rrobat e banjës që mbante veshur.

Rrobat e saj të banjës nuk i linin shumë vend imagjinatës dhe nuk kaluan pa u fotografuar. Në pjesën e poshtë Kim kishte veshur një palë rroba banje me rripa shumë të hollë, ndërsa në pjesën e sipërme një bluzë “crop top” të bardhë gati-gati transparente nëpërmjet të cilës dukej gjoksi i saj bombastik.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com