Lajme

18 May 2018

Kim Kardashian ndan një tjetër imazh të ëmbël të fëmijëve të saj

Kim Kardashian, së fundmi përmes rrjetit social Instagram ndau një foto të ëmbël të fëmijëve të saj North 4 vjeç dhe Saint 2 vjeç, bashkëngjitur së cilës shkroi “Fëmijët e mi”. Ata shihen në vaskë dhe tepër të buzëqeshur para kamerës.

Fotoja e publikuar ndjek serinë e imazheve që Kim ndau për të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale në Ditën e Nënës, ku në fotot e publikuara shihej edhe Çikago katër muajsh. Me gjithë vëmendjen që po i japin fëmijës së ri, Kim dhe Kanye janë gjithashtu duke u siguruar që dy të rriturit të tyre të mos iu mungojë dashuria.

“Kim dëshiron të sigurohet se North dhe Saint kanë shumë vëmendje dhe ndihen të përfshirë. Është një punë e madhe për të gjithë që të ketë një të porsalindur në familje”, tha një burim.

Duket se pjestari më i ri i familjes është i rrethuar me dashuri dhe kjo duket edhe nga postimi i Kim ku shihet North teksa puth Çikago-n butësisht në hundë dhe bashkëngjitur fotos Kim shkruan: “Ai e do atë aq shumë”.

Por Cikago nuk është fëmija i vetëm i familjes Kardashian i cili ka marrë vëmendjen në muajt e fundit. Edhe True, vajza e Khloe bëri debutimin e saj në Snapchat javën e kaluar.

My babies 💕

Un post condiviso da Kim Kardashian West (@kimkardashian) in data:

He loves her so much

Un post condiviso da Kim Kardashian West (@kimkardashian) in data:

💕Happy One Month True 💕

Un post condiviso da Khloé (@khloekardashian) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com