Lajme

17 August 2018

Kim Kardashian ndryshon sërish look dhe duket Wow….

Kim Kardashian sërish ka befasuar me look-un e saj. Ajo është shfaqur rrugëve të Miami-t me një paruke ngjyrë jeshile neoni. Vetë Kim ka postuar foton në rrjetin social Instagram teksa ekspozonte edhe linjat e trupit në fustanin e saj të ngushtë. Ajo ishte në shoqërinë e mikeshës së saj Larsa Pipper.


“Fillimisht, unë po i jap makinës në Miami. Dhe nëse dikush më njeh mua, e di shumë mirë se unë e adhuroj të jem në timon”, ka shkruar thotë Kim në videot e postuara në “Insta Story”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com