Lajme

21 September 2017

Kim Kardashian në formën e saj më të mirë trupore

Ditë më parë ylli i “Keeping up with the Kardashians” bëri një deklaratë ku tregoi se ka punuar fort në palestër për të perfeksionuar format e saj trupore.

Ajo gjithashtu shtoi se ndihet më në formë se kurrë dhe këtë gjë na e ka vërtetuar nëpërmjet disa fotove në plazh. Ajo momentalisht ndodhet në Malibu për të shijuar disa ditë pushimi ku është fotografuar në shoqërinë e asistentes së saj Stephanie Shepherd nga paparacët.

Me bikini të kafe minimaliste duket qartë se ajo është në formën e saj më të mirë trupore. Celuliti për të cilin u akuzua thuajse është zhdukur dhe trupi i saj është më i tonifikuar se kurrë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com