Lajme

08 August 2018

Kim Kardashian thumbon ish të dashurin e motrës së madhe

Ditën e djeshme, disa foto “inkriminuese” të të dashurit të Kourtney Kardashian, Younes Bendjima u shfaqën në TMZ.

Modeli shfaqej shumë pranë me një vajzë të re që nuk ishte Kourtney, gjë që u bë shkak edhe për ndarjen e saj nga modeli 14 vjet më i ri.
Younes ishte larguar për disa ditë pushimesh me shokët. të paktën kështu e dinte Kourtney derui sa u publikuan fotot.

Motra Kim Kardashian ishte e para që reagoi mbi këto gënjeshtra duke shkruar: “Foto të bukra nga udhëtimi me çunat”.
Younes reagoi menjëherë duke thënë se të tjerët po mundohen t’ia vënë fajin, dhe se ai po bënte vetëm qejf me shoqërinë prej 12 vetësh”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com