Lajme

13 June 2018

Klaudia Pepa i’u rikthehet sërish fotove provokuese, shfaqet topless në imazhin e fundit

Balerina shqiptare Klaudia Pepa di gjithmonë se si të jetë në qendër të vëmendjes jo vetëm me arritjet profesionale, por edhe me fotot dhe video-t provokuese që ajo poston në rrjetet sociale.

Së fundmi balerina atraktiveka publikuar në profilin e saj në Instagram disa foto me të cilat ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë. Në njërën prej fotove ajo shfaqet topless duke marrë në këtë mënyrë menjëherë reagimet e fansave të saj.

Në këtë foto Klaudia shfaqet në shtrat pa reçipeta, e veshur vetëm me mbathje dhe çorape të gjata, teksa këmbët dhe duart i mban të mbledhura rreth vetes për të mbuluar gjoksin.

A…h 🖤

Un post condiviso da Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) in data:

☁️

Un post condiviso da Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com