Lajme

04 March 2019

Klipi i ri, Xhensila shpenzon 1400 euro vetëm për takat

Mbrëmjen e djeshme u publikua klipi më i ri muzikor nga Xhensila Myrtezaj dhe Pirro Çako me titull “Sekreti im”, në të cilin redaksia e MCN Radio vuri re se, klipi ishte totalisht “Copy Paste” nga filmi i njohur “The Tourist” nga Angelina Jolie, lexo këtu:

 

Xhensila Myrtezaj del bllof, kopjon fije për pe Angelina Jolie!

Një tjetër detaj që na ra në sy ishin edhe takat e Xhensilës të cilat i shfaq në një sekuencë të shkurtër në klip:

Takat janë koleksioni i fundit i 2019 nga firma e njohur “Yves Saint Laurant” , dhe kushtojnë as më pak e as më shumë se 1400 euro.

Tani, 1400 euro vetëm takat, po flokët, grimi, akesesorët dhe veshjet, xhirimi i klipit, bileta për në Itali, darka dhe dreka, sa mund të ketë kushtuar klipi në total? Këtë nuk e dimë me siguri por goxha shumë, kjo është pak por e sigurt.

Me siguri janë lekët që ka mbledhur nga dasma dhe lindja e Ajkës nga qokat e miqve.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com