Lajme

24 September 2017

“Kloni” i Michael Jackon jeton në Spanjë, ja imazhet që po bëjnë xhiron e botës…

Ka mjaftuar thjesht një foto që menjëherë të nisin të qarkullojnë lajme të shumta. Lourdes Zavaleta ka publikuar fotografinë e “të dashurit të saj” duke zbuluar ngjashmërinë e pabesueshme midis tij dhe mbretit të popit Michael Jackson.
Postimi i 21-vjeçares në Twitter është bombarduar nga komente të shumta të përdoruesve të tjerë , të cilët kanë mbetur të tronditur, për vetë faktin se ngjajnë identik.

Djali në foto është Sergio Cortes, një muzikant spanjoll i cili jo vetëm që duket si kloni i Jackson por këndon, kërcen dhe performon identik si ai.

Ndërkohë që komentet vazhdojnë, vetëm pak njerëz e dinë që njeriu në fjalë nuk ishte në të vërtetë i dashuri i Lourdes. Në fakt vajza nuk kishte asnjë ide se kush ishte personi në foto, ajo e gjeti në internet dhe e postoi si një shaka midis miqsh.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com