Lajme

12 August 2017

Kodak Black i bën diss reperave Lil Uzi Vert dhe Lil Yachty

Gjatë një video live në adresën e tij të Istagramit, Kodak Black u shpreh për Lil Uzi Vert dhe Lil Yachty. Fjalët me të cilat iu drejtua nuk ishin ato më të këndshme. Përkundrazi, reperi u bëri diss 2 reperëve të tjerë duke u ofenduar këngët e tyre. Nuk e dimë nëse do të ketë një përgjigje nga ana e Lil Uzi Vert dhe Lil Yachty.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com