Lajme

09 March 2018

Komenti i Dj Vicky tek foto e Bebe Rexhës do iu habisë…

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të preferuara shqiptare dhe me një sukses vërtet të madh. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto. Së fundmi në një foto të postuar nga Bebe nuk ka munguar edhe komenti i Dj Vicky.

“Surrat i keq”, shkruan Vicky teksa shoqëron komentin e tij me një emoji duke qeshur. DJ Vicky njihet për humorin e tij dhe nuk ka nguruar që diçka të tillë ta bëjë dhe me Bebe Rexhën.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com