Lajme

31 October 2017

Komplikacionet që e shoqëruan Selenën gjatë operacionit të veshkës…

||
0 Comment
|

Selena Gomez e ftuar në programin “Today” ka treguar dhe më tepër detaje për operacionin e saj ku ishte mikesha e saj më e mire, Francia Raida, ajo e cila i dhuroi veshkën. E emocionuar, Selena ka treguar se është detyruar t’i nënshtrohet një tjetër ndërhyrjeje, prej 6 orësh, pasi doktorët kuptuan se veshka e saj kishte nisur të rrotullohej në trupin e saj, dy orë pasi kishte bërë transplantin e veshkës sepse trupi i saj, fillimisht nuk e pranoi veshkën e dhuruar dhe kur Selena është dërguar në dhomë, ajo kuptoi që diçka nuk po shkonte mirë”.

“U përpoqa të flija por filloi të më merrej fryma dhe kisha shumë dhimbje, filluan të më kërcisnin dhëmbët. Po tmerrohesha”, shtoi këngëtarja.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com