Lajme

16 September 2018

Konfirmohet, nesër publikohet projekti i Majk dhe Yll Limanit

Lajmet për një bashkëpunim mes tyre dolën në media nga muaji korrik.

Tashmë Majk ka konfirmuar se do të bashkojë forcat për projektin e ri muzikor, një duet që pritet të kthehet në hit duke parë suksesin e të dyja palëve.

Përmes Instagramit, Majk dhe Yll Limani kanë treguar se kënga do të publikohet nesër në ora 18:00.

Neve na mbetet thjesht të presim për atë që me shumë gjasa do të kthehet në hit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com