Lajme

13 December 2017

“Konkurrenca” për çizmet 10 mijë dollarëshe, edhe Kida si rezistoi dot tundimit

Vipat e showbizit harxhojnë shuma të mëdha parash për veshjet e tyre, në mënyrë që në çdo paraqitje të duken në trend para publikut duke sjellë vazhdimisht risi dhe tendenca të reja.

Së fundmi, është vërejtur një tendenca e shumë prej personazheve të njohur për të blerë çizmet e famshme, me diamante gri, të cilat kushtojnë 10 mijë dollarë.

Yjet e njohur si: Rihanna, Kendall Jenner, Celine Dion, por edhe Rita Ora, u fotografuan me çizme të tilla, por së fundmi çizmet kanë mbërritur edhe te artistet shqiptare.

Adelina Tahiri ditë më parë publikoi një fotografi në rrjetet sociale, përmes së cilave bëri tregoi çizmet e shumë dëshiruara. Por një palë të tilla, duket se së fundmi i ka blerë edhe këngëtarja e re Kida.

Në disa imazhe që ajo ka ndarë së fundmi me fansat në Instagram, Kida shfaqet mjaft joshëse dhe atraktive, teksa vë në pah çizmet 10 mijë dollarëshe.

Go for It Styling @diana.qerimi Hair @ermiranebihu Makeup @vesagashi_mua ✨ @zzapnchriss

Un post condiviso da KIDA (@kida) in data:

Always do what you are afraid to do. @zzapnchriss

Un post condiviso da KIDA (@kida) in data:

It’s all about Christmas ? @zzapnchriss

Un post condiviso da KIDA (@kida) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com