Lajme

11 June 2019

Korçarët nuk kanë fat vetëm për Llotarinë Amerike, modelja sexy thirrje për…

Amela Kalari, modelja simpatike ka qenë e ftuar në programin e Bieta Sulos ku foli oër eksperiencën në Miss Universe, karrierën dhe jetën e saj personale.

E lindur në Durrës por e rritur në Angli, modelja tha se burrin e do tradicional shqiptar.

E pyetur nga moderatorja Bieta Sulo nëse do e preferonte partnerin me origjinë tropojane si e ëma apo korçar si i ati, Amela u shpreh që e donte korçar.

“Babi na i ka plotësuar të gjitha kushtet dhe të gjithë thonë që korçarët janë shumë familjarë. Është e vërtetë mesa shoh unë me babin”, u shpreh 22-vjeçarja.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com