Lajme

07 September 2017

Krenar Cristiano Ronaldo na njeh me makinën e tij të re Ferrari

Cristiano Ronaldo sapo ka shtuar një makinë të re në koleksionin e tij pas një jave të sukseshme me Portugalinë dhe ajo është një Ferrari F12 TDF.

Ylli i Realit të Madridit zbuloi Ferranin ngjyrë vishnje me anë të një postimi në rrjetin e tij social Instagram dhe me mbishkrimin: ‘Mbërriti”

Modeli i ri i Ronaldos ka një vlerë prej 340 mijë pound. Në foto shihet qartë ylli i futbollit që qëndron jashtë Ferrarit ndërsa brenda, në sendiljen e pasagjerit është djali i tij 7-vjeçar Cristiano JR.
Ronaldo është një fans i supermakinave i cili në koleksionin e tij ka edhe Bugatti Veyron dhe disa makina luksoze Mercedes.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com