Lajme

01 September 2017

Kristen Stewart dhe e dashura e saj puthje pasionante në publik

||
0 Comment
|

Kristen Stewart dhe e dashura e saj Stella Maxwell thjesht nuk mund të mbanin duart larg njëra-tjetrës mbrëmjen e së mërkurës. Çifti është pikasur duke u puthur jashtë një bari në New York pas një eventi të mbajtur në muzeun MoMA. Me sytë vetëm për njëra-tjetrën, dyshja duket se nuk e kishte problem faktin që ishin të rrethuar nga kalimtarë dhe mbështollën krahët rreth njëra-tjetrës. Madje më shumë se aq, ato shkuan deri aty sa u puthën në publik pa e pasur aspak problem se afër tyre mund të kishte një kamera. Dhe me siguri që do të kishte…

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com