Lajme

11 April 2017

Kristen Stewart kopje e Justin Bieber

|
By
|
0 Comment
|

Kristen Stewart është fotografuar së fundmi me stilin e saj të ri, që për një moment të bën të mendosh se kemi të bëjmë me Justin Bieber.
Bukuroshja e filmit “Borëbardha dhe gjuetari” duket se është fanse e këngëtarit, duke parë se dhe veshja është pak a shumë. Ajo është fotografuar në shoqërinë e modeles Stella Maxwell.
Ose ndoshta thjesht detajet e stilit janë përputhur me ato të këngëtarit, teksa aktorja ka dhe të njëjtin model flokësh me Bieber.Në fakt nuk është hera e parë që Kristen i ngjan Justin gjë e cila na bën të mendojmë që ajo e pëlqen stilin e tij dhe e kopjon pak.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com