Lajme

28 April 2017

Krizë mes Flori Mumajesit dhe Dj Vikit?

Përveçse kanë bashkëpunuar në muzikë, duke sjellë për publikun këngë të preferuara, dyshja e talentuar, Flori dhe Vik Kraja janë miq shumë të mirë.

Shpesh herë Flori dhe Viki tregojnë sensin e tyre të humorin nëpër postime të ndryshme të bërë në rrjetin social Instagram dhe duket se postimi i fundit i Florit karakterizohet nga humori.

Flori ka publikuar një fotografi me Vikin, ku shihen në një studio regjistrimi. Bashkangjitur postimit, kantautori shkruan: “Me Dj Vik Krajën, me të cilin nuk do punoj më… Faleminderit për bashkëpunimin”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com