Lajme

14 August 2018

“Ku i ka humbur gjoksi Anna Likës?”,ja si i përgjigjet Roza Lati pyetjes së ndjekësit

Moderatorja Roza Lati dhe aktorja Anna Lika janë jo vetëm shoqe shumë të mira, por edhe dy vajzat e famshme të ekranit shqiptar. Që të dyja njihen si dy persona që i thonë gjërat gjithnjë troç.

Së fundmi Roza u është përgjigjur pyetjeve të fansave të saj në “Instastory”, ku një prej tyre e ka pyetur për Ana Likën.

“Shoqja jote Ana Lika, nga i ka humbur gjoksi?”, e pyet fansi Rozën dhe kjo e fundit nuk ja kursen përgjigjen.

“I shku gjoksi shnet nga vithet”, i përgjigjet Roza duke i shkelur edhe syrin me një emoji.
Ndërkohë dy shoqet janë aktualisht duke kaluar pushimet bashkë në jug të vendit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com