Lajme

31 January 2019

Ku ke humbur Ledion?!

Ledioni prej kohësh ka shprehur dëshirën e tij për daljen sa më pak në ekranet televizive, qoftë si i ftuar apo qoftë si moderator duke preferuar më mirë prapaskenën.

Sikur mos të mjaftonte heqja dorë nga ekrani, Ledion Liço pak kohë më parë mbylli edhe llogaritë e tij sociale dhe me thënë të drejtën nga ka munguar të gjithëve.

Më në fund Ledion Liçon e pamë në profilin e bashkëshortes së tij, Sara Hoxha. Kjo e fundit ka postuar një foto të bashkëshortit në InstaStory.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com