Lajme

25 May 2017

Kur bëhen bashkë dy yjet e njohur shqiptarë

Motra e këngëtares së njohur shqiptare Rita Ora, Elena ka postuar në adresën e saj në Facebook një foto të dy artisteve të njohura në krah të njëra tjetrës. Bëhet fjalë për Rita Orën dhe Bebe Rexhën të cilat kanë marrë pjesë në Billboard Music Awards dhe nuk kanë humbur mundësinë për të bërë një selfie sëbashku.
Në fakt këtë foto e ka postuar edhe Bebe në profilin e saj në Snapchat.
Kujtojmë që Elena nuk është thjesht motra e hibërëses së “RIP” por edhe menaxherja e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com